Pierwsza Terapia

Czego się możesz spodziewać na pierwszej wizycie i podczas całej terapii?

Uważnie słuchamy tego co mówisz o swoim problemie. Często już na początku podaję Tobie pewne wskazówki jego rozwiązania, a czasem dopiero podczas albo po pracy z Twoim ciałem.

Czasem też bywa, że dopiero na drugiej lub kolejnej sesji. Dzieje się tak wtedy, gdy Twoje otwarcie na uzdrowienie, na rozwiązanie problemu nie jest pełne. Jest w Tobie nieufność jeszcze- która stanowi granicę tego co możemy zobaczyć a na ile się odsłonisz nam -jako terapeutom. Z czasem, kiedy nabierasz do nas większego zaufania i czujesz się w pełni bezpiecznie, wiesz już jak skuteczna jest nasza praca i nasza energia- otwartość Twoja rośnie i więcej mogę zobaczyć/ pozwalasz nam na to. Nie ingerujemy w Twoją wolę i nie robię nic na żadnym planie bytu bez Twojego pozwolenia.

Wszelkie informacje podczas terapii są poufne.

Jakkolwiek dopuszczamy możliwość omawiania mojej pracy z ludźmi, czy dzielenia się tym co robimy publicznie- zawsze nie podając żadnych danych konkretnych.

Ty sam również możesz przyczynić się do poszerzenia świadomości w aspekcie zdrowia – dzieląc się z innymi TUTAJ swoimi refleksjami i wrażeniami z pracy z nami. ZACHĘCAMY CIĘ do tego. Wszelkie tego typu listy, informacje publikuję na stronie- innym łatwiej jest wtedy, kiedy przeczytają opinie korzystających.

Jesteśmy Mistrzami Reiki i podczas terapii wzmacniamy wszystko energią Miłości- dzięki czemu Twoje zmiany i uzdrowienie skutecznie przyspieszają.

Pomagając Tobie zrozumieć to z czym do mnie przychodzisz, podsuwamy Tobie czasem rozwiązania- pomagamy również w „pracy domowej”  – czyli w zrozumieniu przyczyny problemu- Twoich negatywnych przekonań, wyciągnięciu ich na powierzchnię – pokazujemy jak z łatwością i skutecznie transformować je w pozytywy dla Ciebie. Pomagamy Tobie układać afirmacje na różne tematy, budować modlitwy, opowiadam Tobie dlaczego to jest tak skuteczne. Pomagamy spojrzeć na swoja sytuację z całkiem innej perspektywy, dzięki czemu Ty zyskujesz nową ŚWIADOMOŚĆ w tym temacie/dziedzinie, z która przyszedłeś.

Obserwujemy OGROMNE zmiany każdego kto podejmie się terapii – zmiany zawsze na lepsze!

– z radością i wdzięcznością w sercu.