Dziękujemy za wsparcie przy pozycjonowaniu strony

 

Dziękujemy za wsparcie związane z pozycjonowaniem naszej strony internetowej agencji SEO Seoland, która dołożyła wszelkich starań by zwiększyć ruch na naszej stronie internetowej. Szukaliśmy agencji, która nie skupia się tylko na efekcie i szybkim działaniu – zależało nam aby cały proces był długoterminowy i charakteryzował się stabilnym i systematycznym wzrostem pozycji. Taką pomoc otrzymaliśmy właśnie od firmy Seoland.

Pozycjonowanie to dla nas proces skomplikowany – tak było na początku ale później okazało się, że wszystko opiera się o zdobywanie linków do strony oraz optymalizację – problem był taki, że nie mieliśmy czasu by to robić we własnym zakresie.

Dzięki pozycjonowaniu naszej strony zyskaliśmy większy ruch, ale także zaczęło do nas trafiać znacznie więcej klientów. Bardzo spodobało nam się podejście agencji. Mianowicie bardzo dobrze wyjaśnili nam na czym będzie polegała będzie ich praca. Nie polegało to na zasłanianiu się tajemnicą know-how. Wiele agencji przystępując do pozycjonowania strony internetowej zasłania się tym, że nie chce zdradzać technik swojej pracy. Tutaj było odwrotnie, cały proces to:

 • Solidny i przemyślany audyt seo naszej strony
 • Zaproponowanie konkretnych rozwiązań do wdrożenia
 • Wdrożenie zmian
 • Analiza potencjału słów kluczowych – agencja wybrała te słowa, które generują nam najwięcej konwersji
 • Solidny Link Building – poparty raportami z działań
 • Co miesięczne raportowanie działań
  Te wszystkie elementy sprawiły, że współpraca przebiegała bardzo sprawnie i nie było niedomówień. Wiedzieliśmy co konkretnie robi agencja, na czym polegają ich techniki optymalizacji i zdobywania linków. Oceniamy współpracę na mocne 5/5 i polecamy innym. Poniżej pełne dane:
  Seoland
  Pozycjonowanie Stron
  513 928 505
  ul.Dobromiejska 21, 60-461 Poznań
  kontakt@seoland.pl